+38(067)613-55-66 Київ, проспект Степана Бандери, 30, офіс 450
Прокат авто з водієм

Плануєте ділову поїздку для себе чи свого бізнес-партнера, який бажає озирнутися околицями Києва та іншими містами України? Бажаєте познайомитися з побутом українських міст та пересуватися з максимальним комфортом та безпекою? Потрібно прибути до аеропорту чи вокзалу?

Схожих ситуацій можна навести безліч, але найкращим рішенням для кожної з них буде взяти в оренду авто з професійним водієм від компанії NevoCars для здійснення переміщення Києвом, Київською областю або по всій Україні.

Прокат авто з водієм є найбільш популярною послугою, як у туристів, так і у мешканців міста Київ і може включати:

  • поїздку з/в аеропорт або залізничний вокзал;
  • поїздку з/до Києва або будь-яке інше місто (Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя та інші міста України);
  • оренду автомобіля з водієм у Києві та інших містах, погодинно;
  • оренду авто з водієм подобово;
  • автомобіль для проведення особливих заходів із водієм (весілля, корпоративи, знаменні події).

Оскільки наша компанія займається наданням послуги автомобілів в оренду, ми можемо надати вам водія на автомобілях різних класів: від бізнес-класу до бюджетного економ-класу. Для прикладу, у нас ви можете орендувати KIA Optima з водієм для здійснення ділової поїздки Києвом та його околицями, або організувати маршрут на замовлення, взявши в оренду мінівен для переміщення співробітників на корпоратив у Київській області, а то й більше взяти напрокат кабріолет або автомобіль преміум класу для поїздок на весільні заходи та фотосесії. А юридичним особам та підприємцям, які хочуть підкреслити свій високий статус та репутацію, буде цікава оренда солідного Mercedes V-klasse або преміум седана, такі як Mercedes-Benz S-klasse або Range Rover Land Rover Autobiography з водієм.

Вартість послуги оренди транспортного засобу з водієм залежить від обраного вами класу авто, часового проміжку, на який бралося авто у прокат, а також місця подачі автомобіля.

Для отримання детальнішої інформації, зв’яжіться з нашим менеджером компанії, щоб уточнити всю необхідну інформацію, та дізнатися повну вартість послуг.