+38(067)613-55-66 Київ, проспект Степана Бандери, 30, офіс 450
Авто зі США - NevoCars


Авто зі США купити в Україні

Якщо Ви потрапили на цю сторінку, то швидше за все вас не залишають думки про зміну свого колишнього автомобіля, а також той факт, що в Україні, особливо у великих містах таких як Київ, Одеса та й в інших містах мільйонниках (і не тільки) все частіше можна зустріти відносно нові іномарки, світових брендів у їхньому американському виконанні. У чому ж підступ і чому вони такі популярні, запитаєте ви? А все дуже просто. Нижче ми постараємося відповісти на це питання, щоб допомогти вам самостійно прийняти правильне рішення щодо заміни вашого автомобіля.

РЕАЛЬНЕ ПОРІВНЯННЯ ЦІН НА НАШОМУ РИНКУ І У США (НАВОДЕННЯ РЕАЛЬНИХ ПРИКЛАДІВ)

Основна причина такого ажіотажу на автомобілі 2016 – 2019 років привезені зі США це, звичайно ж, його початкова вартість на аукціоні. У США відновити автомобіль після ДТП своїми силами законним шляхом практично нереально, водночас на офіційних станціях обслуговування вартість людино-годин на виконання тих чи інших робіт досить висока навіть за мірками місцевих жителів, а тому навіть якщо автомобіль і буде відновлено, продати такий засіб ставати дуже складно. Вихід з цієї ситуації, за умови, що вартість відновлювального ремонту перевищує половину вартості цілого автомобіля з урахуванням амортизації, досить гуманний, як для страхової компанії, так і для власника авто в США. Страхові компенсують залишкову вартість власнику, а списаний із клієнта автомобіль виставляю на аукціон списаних страховими компаніями автомобілів такими як Copart, IAAI, Manheim для скорочення витрат та економії місця.

Виникає зустрічне питання, а якою є доцільність купівлі та доставки авто зі США та проведення відновлювальних робіт у нас в Україні?

Щоби бути об’єктивними. Давайте розглянемо пару виконаних нашою компанією реальних прикладів порівняно з аналогічно ввезеними автомобілями, представленими на ринку України.



Kia Optima Lx 2017 Maroon 2.4L

Пробег 53600 mi (86260 км)

Стоимость на аукционе (включая сборы) 3458$

Стоимость доставки 1926$

Размер таможенных платежей 1863$

Цена ремонта 1600$

Стоимость готового авто 9000$

Цена автомобиля на рынке Украины 13000-17300$

Выгода, 31%

 

 

 



Hyundai Sonata SE 2017 2.4L

Пробег 48533 mi (78106 км)

Стоимость на аукционе (включая зборы) 3476$

Стоимость доставки 1918$

Размер таможенных платежей  1932$

Цена ремонта 1500$

Стоимость готового авто 9000$

Цена автомобиля на рынке Украины 12000-17000$

Выгода, 25%

 

 

 


Ford Focus SE 2017 1.0 Ecoboost

Пробег 53600 mi (86260 км)

Стоимость на аукционе (включая сборы) 3458$

Стоимость доставки 1926$

Размер таможенных платежей 1863$

Цена ремонта 1600$

Стоимость готового авто 9000$

Цена автомобиля на рынке Украины 13000-17300$

Выгода, 31%

 


KIA Sportage LX 2018 2.4 L

•Пробег 75160 mi

•Стоимость на аукционе (включая зборы) 4978$

•Стоимость доставки 2048$

•Размер таможенных платежей 2247$

•Цена ремонта 2300$

•Стоимость готового авто 12000$

•Цена автомобиля на рынке Украины 16500-17000$

•Выгода, 27%

 

В результаті, самостійне пригін автомобіля зі США може забезпечити вигоду до 30%.

Як це відбувається, спитаєте ви? Щоб відповісти, розглянемо елементи даного процесу.

Послуга доставки авто без ремонту

 

  1. Вибір автомобіля на аукціоні.

Один із ключових етапів, на якому базується весь бюджет купівлі автомобіля, з урахуванням побажань клієнта у марці, моделі автомобіля, його року випуску, комплектації, стані, складності пошкоджень.

  1. Купівля та транспортування територією США.

Перед здійсненням торгів за лот, що вам сподобався, попередньо необхідно здійснити переказ авансової суми за автомобіль на розрахунковий рахунок. Далі після завершення торгів здійснюється транспортування вашого автомобіля до заздалегідь обумовленого пункту консолідації вантажу та подальшого його транспортування до порту відправлення.

  1. Перевезення морем

На даному етапі є час підготувати супровідні документи для митного оформлення в порту прибуття та зайнятися пошуком пошкоджених або відсутніх запчастин для майбутнього ремонту автомобіля.

  1. Митні збори

Після прибуття контейнера в порт, автомобіль вивантажують і починається процес експедирування та митного очищення, зі сплатою податків та обов’язкових платежів. Після розмитнення автомобіль завантажується на автовоз для подальшого перевезення власнику.

Це ключові етапи пригону авто зі США під самостійне відновлення , кінцева вартість якого залежить від вибору оригінальних або неоригінальних комплектуючих.

Послуга купівлі авто “під ключ”

У разі вибору послуги “під ключ”, до циклу додається етап “Проведення ремонтно-відновлювальних робіт”, в якому, наші менеджера проведуть подетальне дефектування автомобіля, для складання переліку необхідних процедур з відновлення геометрії кузова та ходових якостей автомобіля.

А також етап проведення Сертифікації, яка потрібна для визначення країни-походження, підтвердження відповідності МС нормам Євро, підтвердження того, що дане МС може безпечно експлуатуватися на дорогах загального користування та Реєстрації транспортного засобу в МРЕВ.

Поздоровляємо, ви стали власником щодо свіжого авто, придатного для експлуатації на дорогах загального призначення за розумну ціну.

Переваги перед конкурентами

  1. Ми працюємо з одними з лідерів логістичної галузі у сегменті доставки автомобілів із США.
  2. У нас ви знайдете найкраще співвідношення ціни та спектру послуг.
  3. Знайомі з нестандартними дефектами та маємо досвід у подальшій комерційній експлуатації автомобілів з Америки

 

Можна припустити, що це найкращий спосіб купити свіже авто за не дорого в хорошій комплектації, і можливо навіть з невеликим пробігом, хоч і з пошкодженнями, але у зв’язку з віддаленістю процесу, клієнта можуть підстерігати довгі терміни доставки авто від 3 до 5 місяців, також ніхто не скасовує можливість внесення правок або змін до митного законодавства, а тому даний метод придбати автомобіль може стати невигідним. Але однозначно можна сказати, що наші автолюбителі будуть і надалі шукати способи придбати авто дешевше та цілком імовірно, що через певний проміжок часу авто з Європи знову стане в моді, а отже, нинішня тенденція зміниться.