+38(067)613-55-66 Київ, проспект Степана Бандери, 30, офіс 450
Ajnj - Оренда мікроавтобуса - NevoCars

Оренда пасажирських мікроавтобусів

Одними з найбільш затребуваних класів у сфері автомобільного прокату є мінівени та мікроавтобуси. Якщо для вашої компанії в седані явно тісно, ​​а автобус досить громіздкий для маневрів, то оренда мінівена (мікроавтобуса) є кращою альтернативою. Перше, ви заощадите на паливі, орендувавши один транспортний засіб. Друге, автомобілі в даному типі кузова можуть мати досить презентабельний дизайн для здійснення трансферу бізнес делегацій в аеропорту. Висновок, мінівен відмінно поєднує в собі якості легкового автомобіля та місткість автобуса.

Оренда мікроавтобуса (мінівена) популяризована серед клієнтів, для організації:

  • весіль та ювілеїв,
  • зустрічі в аеропорту або на залізничному вокзалі туристичних груп,
  • учасників конференцій, симпозіумів та інших громадських заходів.

Потреба в оренді такого автомобіля може виникнути не лише у гостей столиці, а й у киян, які запланували сімейний виїзд на природу, а також у компаній, які не мають власного автопарку, для організації корпоративу за містом.

Наша компанія просуває доступну цінову політику та вигідні умови оренди автомобілів у Києві та за його межами.

Наш автопарк представлений найкращими моделями в даному класі, які проходять щоденний огляд та періодичне обслуговування. Ми надаємо автомобілі виключно у чистому вигляді з повним запасом палива. Також усі автомобілі нашої компанії мають поліси страхування КАСКО та ОСЦПВ.

Переваги оренди мінівену від компанії NevoCars:

  • Безпека. Всі наші машини застраховані та справні.
  • Демократичні ціни
  • Зручна система оплати. Ми здійснюємо розрахунок як банківськими переказами на картку, і готівковим розрахунком (у доларах, євро чи гривнях).
  • Клієнтоорієнтованість. Ми здійснюємо цілодобову підтримку діючих клієнтів, видачу/прийом автомобілів у не робочий час компанії, а також повернення та видачу авто у будь-якому місті, розташованому на території України.

Замовити послугу “Оренди мінівена”, ви можете через форму замовлення на головній сторінці нашого сайту, або за допомогою соціальних мереж, пошти або зателефонувавши за номером телефону: +38 (067) 613 – 55 – 66.

Наші менеджери охоче проконсультують з питань, що вас цікавлять, і допоможуть вибрати автомобіль відповідно до ваших побажань.