+38(067)613-55-66 Київ, проспект Степана Бандери, 30, офіс 450
Оренда авто без водія – це можливість самостійно керувати автотранспортним засобом за умови передоплати за послуги та внесення застави, яка повертається за відсутності порушень договору чи відсутності нанесення шкоди автомобілю. Орендар сам заправляє машину паливом та за потребою іншими рідинами необхідними для короткострокового експлуатування (омивач).
Оренда автомобілів практично безстрокова, оплата проводиться з розрахунку вартості за один день. Тариф за день залежить від загальної безперервної оренди. Зі збільшенням тривалості, вартість одного дня відповідно зменшується. Один день вважається як 24 години, тобто на початку оренди о 9.00 сьогодні, повернення авто завтра о 9.00.
Автомобіль можна експлуатувати по всій території України, за винятком Луганської, Донецької областей та АР Крим.
Водій автомобіля повинен мати чинні права на водіння авто, які дозволяють експлуатацію автотранспорту на території України, стаж водіння, не менше 2-х років, вік, не менше 21 року.
Суворий ліміт на кілометраж у нас відсутній, але одночасно з ним існує середньодобовий ліміт пробігу, у 350 км. Наприклад, оренда авто відбувається на 7 діб, сім діб множиться на 350 км, в результаті чого отримуємо ваш загальний передплачений ліміт. У разі недостатнього кілометражу за загальним лімітом, ви можете оплатити перепробіг за тарифами, зазначеними в договорі для відповідного класу авто.
Після заповнення та підписання договору у присутності клієнта менеджер заповнює доповнення до договору, в якому фіксується стан автомобіля (домкрат, балонний ключ, запасне колесо, аптечка, знак аварійної зупинки, охоронна сигналізація). Для цього разом з орендарем вони оглядають усі видимі пошкодження: відзначають усі виявлені дефекти на схемі транспортного засобу в акті приймання-передачі.

Орендареві бажано повернуть автомобіль чистим та заправленим, у разі забруднення співробітники компанії самі зроблять мийку або заправлять автомобіль згідно тарифів на послуги компанії. Процес повернення автомобіля назад орендодавцю відбувається на підставі інформації, зазначеної в акті приймання-передачі під час видачі. Машина повторно проходить огляд щодо виявлення завданих під час експлуатації пошкоджень у період оренди. У разі виявлення таких пошкоджень залежно від їх характеру та причини появи орендар додатково компенсує ремонт або надає документ, необхідний для відшкодування за полісом страхування.

Вам необхідно надати наступні оригінали документів для укладання договору:

– Ваш закордонний паспорт;

– внутрішній паспорт або документ про тимчасову реєстрацію (якщо в країну ви в’їжджаєте по ньому або постійно на території України);

– посвідчення водія, яке дозволяє експлуатувати авто по території України, бажано дійсне лише в парі з внутрішнім посвідченням.

Так, це можливо за попереднім бронюванням. За потреби ми працюємо 24 години на добу, але оформлення бронювань відбуваеться у робочий час офісу.
На нашому сайті в режимі онлайн ви можете забронювати потрібне авто у формі попереднього замовлення, відправити електронний лист, повідомлення у зручному Вам месенджері на телефонний номер вказаний у розділі контакти або просто зателефонувати нашому менеджеру.
Орендар, який користується послугою, має першочергове право продовження оренди за умови повідомлення компанії будь-яким зручним способом, не менш ніж за одну добу до дати закінчення терміну оренди. Після погодження, потрібно буде доплатити за додаткові дні прокату згідно  тарифів, вказаних на сайті, зручним для вас способом:

– готівкою в офісі компанії;

– банківським переказом на банківську картку;

При тривалій оренді котра перевищує період планового ТО, орендар надає авто для технічного обслуговування, і на час проведення робіт, отримує підмінне авто того ж класу.
У разі повернення авто в достроковому порядку клієнт повинен не пізніше ніж за одну добу до здачі автомобіля, попередити орендодавця про свій намір. Також у разі дострокового повернення автомобіля, з вартості оренди невикористаних днів утримується 30 відсотків комппенсації.
Перед видачею авто клієнту, ми здійснюємо щоденний огляд автомобіля на наявність та рівень технічних рідин виконавчих механізмів автомобіля, а також проводимо періодичний огляд та планові ТО на авторизованих станціях технічного обслуговування.
Такі ситуації не рідкість у наш час і можуть статися з будь-яким автомобілем, навіть з салону. Перш за все, ви повинні повідомити нам про ситуацію, що склалася і дати чітко зрозуміти в чому суть несправності автомобіля. У свою чергу наша компанія після вашого повідомлення організує евакуацію авто в найближчу станцію тех. обслуговування для усунення несправності. У разі тривалого ремонту, компанія надає на підміну автомобіль у тому ж класі. Орендодавець, у разі ремонту автомобіля під час оренди, зобов’язується сплатити повну вартість послуг СТО, за винятком випадків, коли поломка сталася через неправильну експлуатацію Орендарем.
У разі виникнення ДТП на орендованому у нас автомобілі Орендар зобов’язаний виконати наступні дії:

  1. Повідомити прокатну компанію, всіма можливими засобами комунікації про ДТП, його причини, чи є постраждалі, а також геолокацію події.
  2. Повідомити про подію в поліцію, зателефонувавши за номером “102”
  3. Вжити всіх можливих заходів для збереження орендованого автомобіля.