+38(067)613-55-66 Київ, проспект Степана Бандери, 30, офіс 450
Фото - УМОВИ ПРОКАТУ


Основні умови оренди автомобіля

Послуга оренди авто в Україні від нашої компанії доступна особам вік яких на момент передачі авто, становить не менше 21 року, одночасно з цим наш потенційний клієнт зобов’язаний мати стаж водіння від 2 років і більше.

Для здійснення бронювання авто в оренду резидентам України необхідно надати якісні фотокопії оригіналів документів:

 • Паспорта громадянина України або посвідка на проживання;
 • дійсного на території України посвідчення водія національного зразка ;
 • Ідентифікаційного номера платника податків.

Нерезидентами надаються наступні документи:

 • Паспорт громадянина держави, резидентом якої він є;
 • Відповідне Віденській конвенції, дійсне посвідчення водія або наявність Міжнародного посвідчення водія, яке дійсне тільки в парі з водійськими правами вашої держави;

 

Зона пересування та передплата по кілометражу:

Зона переміщення на орендованому вами автомобілі позначена територіальними кордонами України. Використання орендарем автомобіля у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил, а саме у Луганській та Донецькій областях, а також на території Автономної Республіки Крим, ЗАБОРОНЕНО;

У нашій компанії строгий ліміт по кілометражу – ВІДСУТНІЙ. Але є тарифікована вартість оренди, якою ви передплачуєте собі 350 км середньодобового пробігу, відповідно, якщо ви берете автомобіль на 3 доби, у вас передплачено 1050 км пробігу, якими ви при необхідності можете скористатися протягом доби.

У разі нестачі кілометражу ви можете оплатити перепробіг автомобіля згідно з тарифами орендованого вами класу авто.

 

Застава/депозит

Під час підписання договору, орендар в обов’язковому порядку вносить Заставу (він же депозит, франшиза) всіма можливими варіантами оплати (готівкою або іменною банківською карткою);

Заставна вартість варіюється та пропорційно залежить від марки та моделі обраного вами на сторінці автопарку автомобіля;

За умови повернення автомобіля та виконання умов договору, заставна сума повертається орендарю у повному обсязі;

Внесення застави можливе як готівкою (гривнями, євро або доларами) так і безготівковою формою (гривнями);

За умови внесення застави готівкою повернення буде здійснено тими ж купюрами, якщо вашою персональною банківською картою – тоді відповідно до зазначених у договорі умов.

 

Навіщо потрібна застава?

Цей захід продиктований такими ситуаціями, які можуть виникнути при оренді:

 • Для продовження періоду оренди на добу – дві;
 • Для дозаправки паливного бака авто еквівалентним запасом палива,
 • Для миття та очищення сильно забрудненого автомобіля
 • Для компенсації суми легких ушкоджень, таких як подряпина, зчісування бампера, пошкодження шин або дисків, яка буде необхідна для усунення проблем/дефектів, з подальшим поверненням залишкової суми застави.

При виникненні ДТП (при повідомленні орендодавця про подію та виконання всіх інструкцій прописаних в умовах договору оренди) за участю орендованого автомобіля, пошкодження предмета оренди третіми особами або його викрадення, орендар несе максимальну відповідальність у розмірі внесеної ним застави за автомобіль.

 

Оплата послуг оренди

Оренда здійснюється при повній передоплаті заставної та орендної вартості під час отримання автомобіля. Оплата може бути здійснена як готівковими платіжними коштами так і проведенням транзакції з вашої персональної банківської картки платіжними системами VISA або MasterCard.

 

Прийом/передача автомобіля

 • Видача заброньованого автомобіля в робочий час компанії NevoCars (пон. – птн. з 09.00 до 19.00, суб. – нед. з 10.00 до 17.00) за адресою Київ, пр. Степана Бандери 30 – безкоштовна;
 • У той же час, доставка/повернення авто до околиць Києва варіюється в межах 10-20 $;
 • До аеропорту Бориспіль, вартість подачі/повернення авто = 30$;
 • Подача/повернення до аеропорту Київ (Жуляни) або центрального залізничного вокзалу = 20$
 • Видача/повернення авто по Києву в робочий час 10$;

Окремо варто згадати послуги видачі повернення орендованого автомобіля у неробочий час (у будні з 19:00 до 8:00 а у вихідні дні з 17:00 до 10:00) які також надаються нашою компанією:

 • Видача/повернення в офісі компанії варіюється від 5 до 25$;
 • Подача/повернення автомобіля в Києві = 10-30$;
 • Видача/повернення транспортного засобу під час проведення державних свят – 5-30$.

Також багато хто цікавиться “чи можлива подача або повернення авто в іншому місті?”.

Та можлива. Зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом (зателефонувавши на гарячу лінію, написавши через соц. мережі або надіславши запит на e-mail) для узгодження вартості послуги з менеджером.

Всі автомобілі, без винятків, надаються клієнту після проведення миття кузова, чищення салону та заправки паливного бака.

Заставна вартість за автомобіль у момент повернення авто після оренди, не помитим, з брудним салоном або з не еквівалентним запасом палива в баку, повертається тільки після проведення процедур очищення салону, миття кузова, дозаправки та огляду автомобіля, а також компенсації виконаних послуг згідно з тарифами зазначеними у договорі/акті прийому – передачі авто.

 

Страхування

Будь-який орендований у нас автомобіль має поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності перед третіми особами (ОСАГО) і поліс добровільного страхування автомобіля (КАСКО);

Внесення заставної вартості при здійсненні видачі автомобіля в прокат є обов’язковою умовою договору оренди.

Додаткові умови оренди, порушення яких не допустимі під час експлуатації автомобіля:

 • під час дії періоду оренди, передачу автомобіля третім особам заборонено;
 • використання автомобіля у спортивних івентах, буксирування інших учасників дорожнього руху чи причепів виключено.
 • використання авто як таксі (приватного візництва), а також для навчання та перевезення негабаритних вантажів або тварин без спеціальних пристроїв, суворо забороняється;

Мінімальний термін надання авто в оренду – дві доби (48 годин). Повернення автомобіля після оренди може бути здійснене із затримкою, але не більше однієї години від погодженого в акті прийому передачі часу. Подальше перевищення обумовленого при видачі часу повернення з урахуванням ліміту, оплачується в 1 добу прокату відповідно до вартості зазначеної в акті приймання-передачі.

Під час руху на орендованому транспортному засобі обов’язковим є суворе дотримання правил дорожнього руху з метою забезпечення максимальної безпеки клієнта.

 

Дооснащення авто додатковим обладнанням

Перед видачею автомобіля, за бажанням клієнта, ми можемо дооснастити автомобіль необхідним обладнанням, таким як:

 • GPS-навігатор – згідно з тарифами;
 • Wi-Fi роутер – згідно тарифів;
 • Дитяче автокрісло – згідно тарифів;
 • Послуга “Другий водій” – безкоштовно;

 

Оформити попередню заявку на бронювання ви можете:

На головній сторінці сайту компанії NevoCars  через форму бронювання;

Зателефонувавши або написавши нам у Viber, Telegram, WhatsApp, Instagram або Messenger за цим номером телефону;

Надіславши нам побажання про бронювання авто на нашу електронну адресу rent_office@nevocars.com.ua ;

Або при особистій зустрічі в офіс офісі компанії за адресою: Київ, проспект Степана Бандери 30, ознайомившись з автомобілями на власні очі.

В результаті розгляду заявки на попереднє бронювання служба безпеки може дати як згоду на видачу автомобіля, так і відмову.